Összesen: 0.00 Ft

Keresés


 

Életünk 1/3-át alvással töltjük, ezért nem mindegy, hogy alvásunk miként történik. 
Az alvás minősége hozzájárul a következő nap sikerességéhez közérzetünk kialakításához és hosszútávon az egészség megőrzéséhez, amelynek egyik fontos alappillére. 
Nem elhanyagolható tényező az sem, hogy a legfrissebb kutatások szerint az emberek 50 - 60 %-a gerincbántalmakkal szenved. Ennek egyik fő oka, hogy fekvőhelyünket nem megfelelően választjuk meg, mert mi is történik alvás közben? A nap fáradalmait piheni ki szervezetünk, azaz regenerálódik. Alvás közben izmaink ellazulnak a gerincre, csigolyákra, ízületekre és porckorongokra nehezedő nyomás minimálisra csökken. Ezért fontos, hogy a választott fekhelyünk kényelmes és ergonómiai-fiziológiai szempontból tökéletes legyen.
A megfelelő matrac a test formájához igazodik az által, hogy egyenletes alátámasztást biztosít és tökéletesen elosztja a testsúlyunkat a ágybetét felületén. Az alvásunk így lesz tökéletes és igazán pihentető.

Természetesen különbözőek vagyunk amelyik ágybetét az egyik embernek kényelmes a másiknak nem biztos, hogy megfelelő. 

Amennyiben más fajtájú vagy vastagságú gyapjú takarót, altakarót - derékaljat,
párnát vagy garnitúrát keres, ebben az esetben kérem látogasson el a másik áruházunkba
a Matracok-Boltja Webáruházba és nézze meg egyedi kínálatunkat.
Tovább a webshopra!
Logo